Neden Interline Teknoloji?

Interline Teknoloji, güvenlik ve konforlu yaşam teknolojileri için dünya standartlarında en iyi çözümleri sunar.

1994 Yılında faaliyete geçen Interline Teknoloji,  dünya standartlarında kurmuş olduğu güvenlik ve iletişim sistemleri ile 20 yılı aşkın süredir bireysel ve kurumsal çok sayıda projeye imza atmıştır.

Bünyesinde bulunan yüksek teknoloji altyapısıyla, deneyimli ve profesyonel bir kadrodan oluşan Securityline Alarm Haberalma Merkezi ile kurmuş olduğu güvenlik sistemlerinden gelen sinyalleri kapsamlı bir şekilde kontrol ederek, müşterilerinin huzur ve güvenliğini sağlamaktadır.

Size özel tasarlanan güvenlik sistemleri ile evinizi, işyerinizi, teknenizi, hırsızlığa,yangına, su baskınına, karbonmonoksit zehirlenmesine, LPG ve doğalgaz kaçaklarına ve daha fazlasına karşı koruyabiliriz.

Akıllı bina teknolojisinde kullanılan en yaygın ve yüksek teknoloji standardı olan KNX platformunun partner firmalarından olan Interline Teknoloji, bünyesinde KNX Partner eğitimlerini tamamlamış uzman personelleri ile Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri konusunda anahtar teslim projeler yapmaktadır.

20 yılı aşkın süredir, sizlere istikrarlı, kalıcı ve insan odaklı yüksek teknolojiler sunuyoruz.

Nerede olursanız olun, ne iş yapıyorsanız yapın, elektronik güvenlik, iletişim ve otomasyon sistemlerinde size özel tasarım, montaj ve bakım için çözümler önerelim…

Sohbet Edin
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba Akıllı Ev Sistemleri Hakkında Bilgi Almak İstiyorum